Sumski Damian
Najlepszy Junior Sezon 2009/ 2010
Biegalewski Marcin
- II V-ce Mistrz Koła –sezon 2010 – Dyscyplina Spinningowa
- Mistrz Koła 2011 - Dyscyplina Podlodowa
ŻUCHOWSKI Piotr
- Mistrz Koła – sezon 2012 – Dyscyplina Spławikowa
- II V-ce Mistrz Koła – sezon 2011 – Dyscyplina Spławikowa
Gmurczyk Jarosław
– Mistrz Koła - sezon 2012 –Dyscyplina Spinningowa
– II V-ce Mistrz Koła - sezon 2009 –Dyscyplina Spinningowa
– Mistrz Koła – sezon 2009 – Dyscyplina Spławikowa
- I V-ce Mistrz Koła – sezon 2010 – Dyscyplina Spinningowa
Jachowicz Jan
- I V-ce Mistrz – sezon 2011 – Dyscyplina Spławikowa
Orliński Cezary
– II V-ce Mistrz Koła – sezon 2009 – Dyscyplina Spławikowa
Kątniak Leszek
– I V-ce Mistrz Koła –sezon 2009 – Dyscyplina Spławikowa
Janiszewski Rafał
-II v-ce Mistrz – sezon 2013 –Dyscyplina Spławikowa
-II v-ce Mistrz – sezon 2010 –Dyscyplina Spławikowa
- członek Kadry Okręgu Mazowieckiego – sezon – 2009 – Dyscyplina Spinningowa
- Mistrz Koła –sezon 2009 – Dyscyplina Spinningowa
- Mistrz Koła 2009 - Dyscyplina Podlodowa
Kumorowski Marek
– Mistrz Koła- sezon 2013 – Dyscyplina Spinningowa
- II V-ce Mistrz Koła – sezon 2012 - Dyscyplina Spławikowa
– Mistrz Koła- sezon 2011 – Dyscyplina Spławikowa
– Mistrz Koła- sezon 2011 – Dyscyplina Spinningowa
- I V-ce Mistrz Koła – sezon 2010 - Dyscyplina Spławikowa
Matusiak Mariusz
- II V-ce Mistrz Koła – sezon 2013 – Dyscyplina Spinningowa
- X zawodnik Eliminacji GPX Mistrzostw Polski- sezon 2011 – Dyscyplina Spinningowa
– Mistrz Koła – sezon 2010 – Dyscyplina Spinningowa
– Mistrz Koła – sezon 2010 – Dyscyplina Spławikowa
- I V-ce Mistrz Koła – sezon 2009 – Dyscyplina Spinningowa
- Mistrz Koła 2010 - Dyscyplina Podlodowa
Bujanowski Piotr
- I V-ce Mistrz Koła – sezon 2013 – Dyscyplina Spinningowa
Bojanowski Waldemar
– I V-ce Mistrz Koła - sezon 2012 –Dyscyplina Spinningowa
Krysiak Roman
– II V-ce Mistrz Koła - sezon 2012 –Dyscyplina Spinningowa
Kaźmierczak Sławomir
– I V-ce Mistrz Koła - sezon 2012 –Dyscyplina Spławikowa
Biernat Wojciech
– Mistrz Koła - sezon 2013 –Dyscyplina Spławikowa
Pierzchała Mariusz
– I V-ce Mistrz Koła - sezon 2013 –Dyscyplina Spławikowa