Nasi Mistrzowie



Sumski Damian
Najlepszy Junior Sezon 2009/ 2010

 

 

 

 

 

Biegalewski Marcin
- II V-ce Mistrz Koła –sezon 2010 – Dyscyplina Spinningowa
- Mistrz Koła 2011 - Dyscyplina Podlodowa





ŻUCHOWSKI Piotr

- Mistrz Koła – sezon 2012 – Dyscyplina Spławikowa
- II V-ce Mistrz Koła – sezon 2011 – Dyscyplina Spławikowa

 

 

Gmurczyk Jarosław

– Mistrz Koła - sezon 2012 –Dyscyplina Spinningowa
– II V-ce Mistrz Koła - sezon 2009 –Dyscyplina Spinningowa
– Mistrz Koła – sezon 2009 – Dyscyplina Spławikowa
- I V-ce Mistrz Koła – sezon 2010 – Dyscyplina Spinningowa



Jachowicz Jan
- I V-ce Mistrz – sezon 2011 – Dyscyplina Spławikowa






Orliński Cezary
– II V-ce Mistrz Koła – sezon 2009 – Dyscyplina Spławikowa



 



Kątniak Leszek
– I V-ce Mistrz Koła –sezon 2009 – Dyscyplina Spławikowa

 

 


Janiszewski Rafał

-II v-ce Mistrz – sezon 2013 –Dyscyplina Spławikowa

-II v-ce Mistrz – sezon 2010 –Dyscyplina Spławikowa

- członek Kadry Okręgu Mazowieckiego – sezon – 2009 – Dyscyplina Spinningowa
- Mistrz Koła –sezon 2009 – Dyscyplina Spinningowa
- Mistrz Koła 2009 - Dyscyplina Podlodowa



Kumorowski Marek

 

– Mistrz Koła- sezon 2013 – Dyscyplina Spinningowa

- II V-ce Mistrz Koła – sezon 2012 - Dyscyplina Spławikowa

– Mistrz Koła- sezon 2011 – Dyscyplina Spławikowa

– Mistrz Koła- sezon 2011 – Dyscyplina Spinningowa

 - I V-ce Mistrz Koła – sezon 2010 - Dyscyplina Spławikowa







 
Matusiak Mariusz

- II V-ce Mistrz Koła – sezon 2013 – Dyscyplina Spinningowa

- X zawodnik Eliminacji GPX Mistrzostw Polski- sezon 2011 – Dyscyplina Spinningowa
– Mistrz Koła – sezon 2010 – Dyscyplina Spinningowa
– Mistrz Koła – sezon 2010 – Dyscyplina Spławikowa
- I V-ce Mistrz Koła – sezon 2009 – Dyscyplina Spinningowa
- Mistrz Koła 2010 - Dyscyplina Podlodowa

 

Bujanowski Piotr

- I V-ce Mistrz Koła – sezon 2013 – Dyscyplina Spinningowa

Bojanowski Waldemar

– I V-ce Mistrz Koła - sezon 2012 –Dyscyplina Spinningowa

  Krysiak Roman

– II V-ce Mistrz Koła - sezon 2012 –Dyscyplina Spinningowa

 Kaźmierczak Sławomir

– I V-ce Mistrz Koła - sezon 2012 –Dyscyplina Spławikowa

 Biernat Wojciech
– Mistrz Koła - sezon 2013 –Dyscyplina Spławikowa

 Pierzchała Mariusz

– I V-ce Mistrz Koła - sezon 2013 –Dyscyplina Spławikowa

 

nowy formularz


Strict Standards: Non-static method MathGuard::insertQuestion() should not be called statically in /home/admin/domains/wedkuje.pl/public_html/media/_widgets/_forms.php on line 127

Strict Standards: Non-static method MathGuard::generateCode() should not be called statically in /home/admin/domains/wedkuje.pl/public_html/media/_lib/ClassMathGuard.php on line 39

Strict Standards: Non-static method MathGuard::encode() should not be called statically in /home/admin/domains/wedkuje.pl/public_html/media/_lib/ClassMathGuard.php on line 15
Podchwytliwe pytanie :-) Ile to jest? 5 + 9 =

* - pola obowiązkowe