KLASYFIKACJA KOŃCOWA GPX SEZONU 2015
DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA
grand-prix-kola-2015-splawik.pdf
DYSCYPLINA SPINNINGOWA
grand-prix-kola-2015-spinning.pdf
ARCHIWUM:
KLASYFIKACJA KOŃCOWA GPX SEZONU 2014
DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA
DYSCYPLINA SPINNINGOWA
KLASYFIKACJA KOŃCOWA GPX SEZONU 2013
DYSCYPLINA SPINNINGOWA1. Kumorowski Marek
2. Bujanowski Piotr
3. Matusiak Mariusz
4. Janiszewski Rafał
5. Szafrański Dariusz
6. Krysiak Roman
7. Tomkiewicz Wiesław
8. Bojanowski Waldemar
9. Grzelak Kamil
10. Maćkiewicz Tadeusz
11. Dul Przemysław
12. Biernat Ryszard
13. Gaworski Wiesław
14. Żuchowski Piotr
15. Cyliński Marcin
16. Pierzchała Sławomir
Jasiński Dariusz
17. Staniszewski Bogdan
18. Żuchowska Małgorzata
19. Sińko Jacek
20. Biernat Wojciech, Orliński Cezary, Pierzchała Mariusz, Szymański Robert, Dymiński Michał, Kaźmierczak Artur, Kątny Krzysztof
DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA
1. Biernat Wojciech
2. Pierzchała Mariusz
3. Janiszewski Rafał
4. Kumorowski Marek
5. Bujanowski Piotr
6. Żuchowski Piotr
7. Kaźmierczak Sławomir
8. Bojanowski Waldemar
9. Kaźmierczak Marek
10. Pierzchała Sławomir
11. Szafrański Dariusz
12. Lewandowski Mariusz
13. Kopański Paweł
14. Kosowski Henryk
15. Lewandowski Artur
16. Tomkiewicz Wiesław
17. Lewandowska Agnieszka
18. Janiszewski Mirosław
19. Matusiak Mariusz
20. Jachowicz Jan
21. Kołodziejski Józef
22. Woźniak Henryk
23. Krysiak Roman
24. Gmurczyk Jarosław
25. Kątniak Leszek
26. Maćkiewicz Tadeusz
27. Gmurczyk Kryspin
28. Biegalewski Marcin
29. Orliński Cezary
30. Sylwestrzak Stanisław
31. Grzelak Kamil
32. Żuchowska Małgorzata
33. Wódarski Janusz
34. Kurek Piotr
35. Staniszewski Bogdan
36. Gaworski Wiesław
37. Dymiński Michał
38. Koperski Krzysztof
39. Jasiński Dariusz
40. Januszek Kazimierz
41. Sińko Jacek
42. Biernat Ryszard
43. Kaźmierczak Józef
44. Domański Przemysław
45. Bratkowski Kamil, Januszek Paweł, Podel Sławomir, Sztergiel Edward, Pielat Paweł, Rydzewski Krzysztof, Szafrański Sebastian
ARCHIWUM:
KLASYFIKACJA KOŃCOWA GPX SEZONU 2012
DYSCYPLINA SPINNINGOWA
1. Gmurczyk Jarosław
2. Bojanowski Waldemar
3. Krysiak Roman
4. Kumorowski Marek
5. Janiszewski Rafał
6. Biernat Ryszard
7. Biernat
Wojciech
8. Matusiak
Mariusz
9. Orliński
Cezary, Cyliński Marcin, Dul Przemysław
10. Kondera
Bartosz
11. Kaźmierczak
Sławomir
12. Żuchowski
Piotr
13. Kątniak
Leszek
14.
Gaworski Wiesław
15. Białołecki Dariusz
16.
Staniszewski
Bogdan
17. Szafrański
Dariusz
18. Tomkiewicz
Wiesław
19. Jachowicz
Jan
20. Woźniak Henryk, Lewandowski
Artur, Domański Kamil, Wódarski Andrzej, Kaźmierczak Artur, Maćkiewicz Tadeusz,
Biegalewski Marcin, Pielat Paweł, Sińko Jacek, Sztergiel Edward, Żuchowska Małgorzata, Dymiński Michał,
Lewandowski Mariusz, Lewandowska Agnieszka
DYSCYPLINA SPŁAWIKOWO-GRUNTOWA
1. Żuchowski Piotr
2. Kaźmierczak Sławomir
3. Kumorowski Marek
4. Żuchowska Małgorzata
5. Pierzchała Mariusz
6. Lewandowski Mariusz
7. Kaźmierczak Marek
8. Janiszewski Rafał
9. Jachowicz Jan
10. Staniszewski Bogdan
11. Kosowski Henryk
12. Orliński Cezary
13. Biernat Wojciech
14. Kondera Bartosz
15. Bojanowski Waldemar
16. Kątniak Leszek
17. Skwarski Marek, Filipiak
Bogdan
18. Pierzchała Sławomir
19. Kaźmierczak Artur
20. Krysiak Roman
21. Gaworski Wiesław, Gmurczyk
Jarosław
22. Wódarski Andrzej, Tomkiewicz Wiesław
23. Janiszewski
Mirosław
24. Szafrański Dariusz
25. Domeracki Sławomir
26. Lewandowski Artur
27. Koperski Krzysztof
28. Wódarski Janusz
29. Opała Sławomir
30. Matusiak Mariusz
31. Lewandowska
Agnieszka
32. Szcześniak Robert
33. Sińko Jacek
34. Gmurczyk Kryspin
35. Biernat Ryszard
36. Browarski
37. Biegalewski Marcin
38. Maćkiewicz Tadeusz
39. Woźniak Henryk
40. Klus Sławomir
41. Kaźmierczak
Józef, Dymiński Michał, Witek Tadeusz, Jasiński Dariusz, Kołodziejski Józef, Pielat
Paweł, Grzywaczeski Jakub, Krawiec Patryk, Pierzchała Tadeusz, Browarska Alicja,
Rydzewski Krzysztof, Sztergiel Edward, Sztergiel Marcin
Sezon 2011
Dyscyplina Spinningowa. KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Kumorowski Marek - 31,5 pkt.
2. Kaźmierczak Artur – 38,5
3. Gmurczyk Jarosław - 47
4. Żuchowski Piotr– 54
5. Matusiak Mariusz – 56
6. Orliński Cezary – 57
7.Grzelak Kamil – 59
8.Bojanowski Waldemar - 59,5
9. Janiszewski Rafał – 61
10.Sinko Jacek - 71
11. Jachowicz Jan – 77
12. Biernat Ryszard – 78,5
13.Winczyński Rafał – 80,5
14.Szafrański Dariusz – 63
Staniszewski Bogdan – 63
16.Białołecki Dariusz – 82,5
Skwarski Marek - 82,5
17. Cyliński Marcin - 86,5
Woźniak Henryk – 86,5
19.Biegalewski Marcin – 89,5
20. Jasiński Dawid – 91,5
21. Gaworski Wiesław – 92,5
22. Kondera Bartosz – 94
23.Radzki Mariusz – 94,5
24. Maćkiewicz Tadeusz -95,5
Borkowski Zdzisław - 95,5
26. Tomkiewicz Wiesław – 100,5
27.Jamka Radosław- 103,5
28. Koperski Krzysztof – 104,5
29.Kaźmierczak Sławomir – 107
30. Pierzchała Sławomir – 108,5
31. Kaźmierczak Marek – 109,5
32. Pierzchała Mariusz- 112,5
Szkop Mariusz
Sumski Damian
Miszczuk Piotr
Gmurczyk Kryspin
Grzywaczewski Józef
Jasiński Dariusz
Wódarski Andrzej
Jasiński Darek
41. Szafrański Sebastian – 113
Szmergiel Marcin
43. Bojanowski Piotr - 113,5
Dyscyplina Spławikowa - Klasyfikacja końcowa GPX sezonu 2011.
Lp. / Imię i nazwisko / Punkty / Punkty z zawodów / Zajęte miejsce
1 KUMOROWSKI Marek 48,5 /4 195/ 1
2 JACHOWICZ Jan 49,5 /7 030 /2
3 ŻUCHOWSKI Piotr 55,0 7 820 3
4 ORLIŃSKI Cezary 59,0/ 2 805/ 4
5 GRZELAK Kamil 63,0 /4 380 /5
6 KAŹMIERCZAK Sławomir 65,5/ 4 245 /6
7 CYLIŃSKI Marcin 68,0 /3 400/ 7
8 PIERZCHAŁA Mariusz 74,5 /1 274/ 8
9 MAĆKIEWICZ Tadeusz 77,0 /3 355/ 9
10 GMURCZYK Jarosław 80,5 /3 750/ 10
11 PIERZCHAŁA Sławomir 87,0 /4 085/ 11
12 JANISZEWSKI Mirosław 88,5 /769/ 12
13 KOPERSKI Krzysztof 89,5 /1 510/ 13
14 FILIPIAK Bogdan 97,5 /2 129/ 14
15 WOŹNIAK Henryk 100,0 /1 540/ 15
16 KOSOWSKI Henryk 103,5 /1 465 /16
17 TOMKIEWICZ Wiesław 110,5 /2 380 /17
18 SINKO Jacek 110,5 /1 590 /17
19 LEWANDOWSKI Mariusz 111,0 /1 215 /19
20 SZAFRAŃSKI Dariusz 113,5 /2 100 /20
21 BOJANOWSKI Waldemar 115,0 750/ 21
22 WINCZYŃSKI Rafał 120,5 /500/ 22
23 KAŹMIERCZAK Józef 121,5 /2 240/ 23
24 SYLWESTRZAK Stanisław 123,0 /530/ 24
25 DURAŁEK Bogumił 124,5 /500/ 25
26 MATUSIAK Mariusz 125,0 /4 449/ 26
27 KĄTNIAK Leszek 128,5/ 2 240 /27
28 KAŹMIERCZAK Marek 129,5 /1 060/ 28
29 BIERNAT Wojciech 131,0 /1 740 /29
30 OPAŁA Sławomir 132,0 /2 180/ 30
31 KONDERA Bartosz 132,5 /905/ 31
32 GMURCZYK Kryspin 133,5 /115/ 32
33 LEWANDOWSKI Artur 135,5 /85 /33
34 STANISZEWSKI Bogdan 137,0 /195/ 34
35 Korzeniewski Bogdan 140,0 1 570 35
36 Opałła Sławomir 141,0 1 540 36
37 GAWORSKI Wiesław 144,5 120 37
38 JANISZEWSKI Rafał 145,0 300 38
39 WÓDARSKI Andrzej 145,5 100 39
40 RADZKI Mariusz 147,5 2 720 40
41 KAŹMIERCZAK Artur 148,0 1 451 41
42 Armen Amiryan 149,0 275 42
43 Simaczenko Piotr 152,0 195 43
44 BIERNAT Ryszard 152,5 275 44
45 LEWANDOWSKA Agnieszka 154,5 25 45
46 KLUS Sławomir 158,0 340 46
47 Włodarczyk Kazimierz 162,0 10 47
48 GAWORSKI Paweł 163,0 1 260 48
49 ŻUCHOWSKA Małgorzata 145,5 NK
50 SKWARSKI Marek 153,0 NK
51 WÓDARSKI Janusz 153,0 NK
52 WIĘCIŃSKI Dariusz 156,5 NK
53 JASIŃSKI Dawid 156,5 NK
54 GRZYWACZEWSKI Józef 156,5 NK
55 KĄTNY Krzysztof 156,5 NK
56 JASIŃSKI Dariusz 156,5 NK
57 MISZCZAK Piotr 156,5 NK
58 JASIŃSKI Darek 156,5 NK
59 RYDZEWSKI Krzysztof 167,0 NK
60 Gawlik Jan 169,5 NK
61 KRYSIAK Roman 169,5 NK
62 Sztergiel Edward 169,5 NK
63 SZAFRAŃSKI Sebastian 170,5 NK
64 KRYSA Bartosz 170,5 NK
65 WIECZOREK Jerzy 170,5 NK
66 GOZDAN Henryk 170,5 NK
67 BIEGALEWSKI Marcin 174,0 NK
SEZON 2010
Klasyfikacja końcowa sezonu 2010 – spinning - seniorzy.
1. Matusiak Mariusz – Mistrz Koła -82 pkt.
2. Gmurczyk Jarosław – I V-ce Mistrz Koła – 66 pkt.
3. Biegalewski Marcin – II V-ce Mistrz Koła – 58 pkt.
4. Biernat Ryszard – 52 pkt.
5. Bojanowski Waldemar – 48 pkt.
6. Janiszewski Rafał – 46 pkt.
7. Żuchowski Piotr- 44 pkt.
8. Kaźmierczak Artur – 32 pkt.
9. Koperski Krzysztof – 30 pkt.
10. Jasiński Dariusz – 29 pkt.
11. Staniszewski Bogdan – 28 pkt.
12. Grzelak Kamil – 26 pkt.
13. Cyliński Marcin – 24 pkt.
14. Maćkiewicz Tadeusz – 22 pkt.
15. Kumorowski Marek – 21 pkt.
16. Szafrański Dariusz – 20 pkt.
17. Sinko Jacek – 18 pkt.
Tomkiewicz Wiesław – 18 pkt.
19. Gaworski Wiesław – 14 pkt .
20. Szafrański Sebastian – 12 pkt.
21. Jamka Radosław – 8 pkt.
22. Jachowicz Jan – 4 pkt.
23. Jasiński Dariusz ( J ) – 1 pkt.
Klasyfikacja końcowa GPX sezonu 2010 – spławik/grunt/spinning.
<< Najlepszy Junior K- 54 >>
Kategoria juniorów
1.Winczyński Rafał
2.Sumski Damian
3.Grzelak Kamil
4. Jasiński Dariusz
5. Szafrański Sebastian
6. Sokołowski Maciej
7. Krysa Bartosz
Klasyfikacja końcowa GPX sezonu 2010 – spławik/grunt.
1.Matusiak Mariusz –Mistrz - 388 pkt.
2.Kumorowski Marek – I-vce Mistrz - 345
3.Janiszewski Rafał – II v-ce Mistrz - 240
4.Żuchowski Piotr – 230
5.Maćkiewicz Tadeusz – 205
6.Gmurczyk Jarosław – 193
7.Grzelak Kamil ( junior ) – 170
8.Sinko Jacek – 163
9.Orliński Cezary – 158
10. Kaźmierczak Artur -152
11.Woźniak Henryk- 132
12.Żuchowska Małgorzata – 123
13.Koperski Krzysztof -121
14.Gaworski Wiesław - 118
15.Kaźmierczak Marek – 106
16.Jasiński Dariusz -104
17.Rydzwski Krzysztof- 100
18.Biernat Ryszard – 93
19. Skwarski Marek – 92
20.Jachowicz Jan – 90
21. Kaźmierczak Sławomir -86
22.Kosowski Henryk– 84
23. Sylwestrzak Stanisław-83
24. Staniszewski Bogdan - 81
25. Jasiński Dariusz (junior) -80
26. Biegalewski Marcin- 75
27.Majkowski Paweł- 64
28.Szafrański Dariusz – 61
29.Tomkiewicz Wiesław -60
30.Bojanowski Waldemar -55
31.Szafrański Sebastian ( junior )- 52
32.Sokołowski Maciej ( junior ) -47
33. Krysa Bartosz ( junior ) – 45
34.Wódarski Andrzej – 40
35.Domański Andrzej – 35
36.Miszczak Piotr – 28
37.Lewandowski Mariusz – 24
38.Pacholski Henryk- 18
39.Sztergiel Edward- 15
40.Adamski Tadeusz -12
41.Janiszewski Mirosław- 10
Jasiński Dawid
Dymiński Michał
Kątniak Leszek
Durałek Bogumił
42. Kaźmierczak Józef-5
Lewandowski Artur
Lewandowska Agnieszka
Wódarski Janusz
Truchan Mirosław
Kołodziejski Józef
SEZON 2009
Klasyfikacja końcowa GPX spławik / grunt sezonu 2009
1. Gmurczyk Jarosław – 435 pkt. – Mistrz Koła
2. Kątniak Leszek – 392 – I V-ce Mistrz Koła
3. Orliński Cezary – 378 – II V-ce Mistrz Koła
4. Jachowicz Jan – 344
5. Kaźmierczak Artur – 310
6. Janiszewski Rafał – 297
7. Kaźmierczak Sławomir – 264
8. Lewandowski Mariusz – 222
9. Biernat Wojciech ( J )– 209
10. Lewandowski Artur ( J ) – 200
11. Szafrański Sebastian ( J )– 196
12. Żuchowski Piotr – 188
13. Kaźmierczak Marek – 184
14. Kosowski Henryk – 181
15. Biegalewski Marcin - 156
16. Kątny Krzysztof -155
17. Kaźmierczak Józef – 142
18. Kołodziejski Józef – 135
19. Wódarski Andrzej – 128
20. Woźniak Henryk – 117
21. Wódarski Janusz- 98
22. Matusiak Mariusz – 93
23. Lewandowska Agnieszka ( J ) -90
24. Sylwestrzak Stanisław – 88
25. Drywa Jacek – 82
26. Szafrański Dariusz – 81
27. Majkowski Paweł – 70
28. Biernatowicz Zdzisław – 65
29. Sokołowski Maciej ( J ) – 59
30. Gaworski Wiesław – 55
31. Koperski Krzysztof – 50
32. Biernat Ryszard – 46
33. Filipiak Bogusław – 45
34. Bojanowski Waldemar – 35
35. Pacholski Henryk – 30
36. Janczak Julian – 29
37. Jasiński Dariusz ( J ) – 26
38. Drywa Artur – 24
39. Jasiński Dariusz -21
40. Jagieło Andrzej – 18
41. Sińko Jacek – 17
42. Domański Jacek – 12
43. Sztergiel Edward – 10
44. Sumski Damian ( J ) – 5
Rydzewski Krzysztof – 5
Szczęsny Jarosław – 5
Matusiewicz Eugeniusz – 5
Gozdan Henryk – 5
Klasyfikacja końcowa GPX sezonu 2009
Kategoria Spinning.
1.Janiszewski Rafał – 88 pkt. - Mistrz Koła
2.Matusiak Mariusz – 58 pkt. – I V-ce Mistrz Koła
3.Gmurczyk Jarosław – 44 pkt. II V-ce Mistrz Koła
4.Bojanowski Waldemar – 42 pkt.
5.Biegalewski Marcin -40 pkt.
6.Kaźmierczak Artur – 36 pkt.
7.Kątny Krzysztof – 28 pkt.
8.Orliński Cezary – 26 pkt. (dług. ryb 66,3 cm. )
9. Jasiński Dariusz – 26 pkt. ( 57,1 cm. )
10. Biernat Wojciech – 22 pkt.
11. Sińko Jacek – 20 pkt.
12. Jamka Radosław – 18 pkt.( dług. ryb 117,5 cm. )
13. Jachowicz Jan – 18 pkt. ( dług. ryb 19,0 cm. )
14.Grzelak Kamil – 16 pkt.
15. Kątniak Leszek – 14 pkt.
Kapitanat Sportowy
Koła PZW „SUM” w Wyszogrodzie